Dotacje i darowizny  -->

Dotacje i darowizny

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi informuje, że zadania pn. " Przebudowa systemu grzewczego, wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi" zostało sfinansowane z następujących źródeł finansowania:

• Dotacja NFOŚiGW (GIS) - 527 935,00 zł
  • Pożyczka z NFOŚiGW - 1 110 210,00 zł
  • Dotacja od Organu założycielskiego UMWD - 241 503,00 zł

Z przyjemnością informujemy, że dzięki darowiźnie finansowej z Fundacji Polska Miedź w kwocie 14 000,00zł z przeznaczeniem na dofinansowanie projektu pn. "Zakup wyposażenia sal chorych oraz terapeutycznych w oddziałach psychiatrycznych i odwykowych Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi"  W ramach dofinansowania projektu zakupione zostały:

• Szafki przyłóżkowa  metalowa SM – 01
  • Szafki ubraniowa 80 buk
  • Szafki ubraniowa 100 buk
  • Szafki ubraniowa 150 buk
  • Komoda 70 buk
  • Stolik 60x60
  • Stolik 80x80
  • Krzesła szkolne
  • Tapczany jednoosobowy
  • Fotel Boss
  • Materace szpitalny

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

Z przyjemnością informujemy, że dzięki darowiźnie finansowej z Fundacji Polska Miedź z przeznaczeniem na dofinansowanie projektu pn. "Poprawa jakości świadczeń zdrowotnych poprzez wymianę zużytego sprzętu i zakupu wyposażenia sal chorych i terapeutycznych oraz kuchenek w oddziałach psychiatrycznych i odwykowych"  W ramach dofinansowania projektu zakupione zostały: Profesjonalne zmywarki do naczyń oraz meble na wyposażenie sal chorych i terapeutycznych.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

Z przyjemnością informujemy, że dzięki darowiźnie finansowej z Fundacji Polska Miedź  w kwocie 25000,00 PLN z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu wyposażenia sal chorych zakupionych zostało 11 nowoczesnych  łóżek szpitalnych oraz 22 szafki przyłóżkowe.
W ww. sprzęt wyposażone zostały Oddział Psychiatryczny Ogólny I oraz odcinek obserwacyjny naszego szpitala.